Маккейн не зможе бути радником в Україні

  15 Травня, 2015 08:56
  Він змушений відхилити таку пропозицію, хоча заявив, що і надалі буде підтримувати Україну.

  Американський сенатор-республіканець, голова комітету з питань збройних сил Сенату США Джон Маккейн заявив, що не зможе бути радником з питань реформ в Україні через положення Конституції США.

  Про це йдеться у його заяві, яка розміщена на його офіційному сайті.

  Зі слів Маккейна, для нього було честю отримати таку пропозицію – приєднатись до Міжнародної консультативної ради з питань реформ в Україні, а також бути радником у питаннях забезпечення територіальної цілісності та безпеки України на тлі агресії Росії. Однак він зазначив, що повинен відхилити таке запрошення, оскільки Конституція США не дозволяє взаємодію членів Конгресу з іноземними урядами.

  Водночас сенатор відзначив, що і далі буде "другом України" та підтримуватиме її у боротьбі проти Путіна, який "розчленовує суверенну державу".

  Нагадаємо, Михаїл Саакашвілі очолив Міжнародну раду реформ в Україні. До її складу також увійшли: голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок, екс-прем'єр Швеції Карл Більдт, колишній прем'єр Словаччини Мікулаш Дзурінда, екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс, старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона (США) Андерс Ослунд, член Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський.

  Теги : США радник Україна Джон Маккейн
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів