Махінації в "оборонці" на 150 мільйонів: заступнику Полторака дозволили їхати з України

  14 Червня, 2018 12:21
  Суд зняв із Павловського обов’язок здачі закордонних паспортів.

  Солом’янський районний суд Києва повернув закордонні паспорти підозрюваному в причетності до розкрадання майже 150 млн гривень під час закупівлі палива заступнику міністра оборони Ігорю Павловському.

  Про це передає Слово і Діло з посиланням на рішення суду.

  Перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук просив продовжити дію всіх процесуальних обов’язків, покладених на Павловського, зокрема й здачу закордонних паспортів до Державної міграційної служби.

  Водночас захист заступника міністра наполягав, що пред’явлена Павловському підозра необґрунтована, а жоден із зазначених прокурором ризиків не доведений.

  Адвокати також наголошували, що обов’язок здачі закордонних паспортів перешкоджає його роботі, оскільки Павловський як заступник міністра оборони зобов’язаний виїжджати за межі України для виконання своїх посадових обов’язків.

  Суд частково задовольнив клопотання прокурора САП, але вирішив повернути закордонні паспорти, з огляду на обов’язок Павловського їздити за кордон.

  Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак заявив, що піде у відставку, якщо буде доведено корупцію в діях його заступника Ігоря Павловського.

  Теги : корупція Міноборони Ігор Павловський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів