Люстрацію не відмінили. Поки що

  23 Жовтня, 2015 17:16
  Суд відклав розгляд щодо одного з найбільш резонансних законів останнього часу.

  Конституційний Суд (КС) відклав на невизначений час розгляд конституційності норм закону "Про очищення влади" (про люстрацію).

  Про це заявив голова КС Юрій Баулін після засідання суду.

  За офіційним формулюванням, суд оголошує перерву для вивчення питання про прийнятність клопотання про відвід 7 суддів КС.

  Про дату і час продовження розгляду справи буде повідомлено додатково, заявив Баулін.

  Нагадаємо, 22 жовтня народний депутат від "Самопомочі", голова антикорупційного комітету Ради Єгор Соболєв пригрозив почати підготовку нового повстання, якщо закон "Про очищення влади" буде скасований.

  Соболєв відгукнувся на те, що сталося, у своєму Facebook. "Це не перемога і не зрада. Це збереження шансу на еволюційне творення держави. Вдруге цього року ми зупинили скасування закону "Про очищення влади" Конституційним судом, де більшість далі складають судді, які давали Януковичу диктаторські повноваження", - написав він.

  Активіст вважає, що судді, які свого часу давали згоду на узурпацію влади екс-президентом Віктором Януковичем, не мають права розглядати конституційність цього закону, а Верховна Рада, натомість, має розширити його застосування на кандидатів в депутати та на посаду президента України.

  Теги : Конституційний суд єгор соболєв Юрій Баулін закон про люстрацію
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів