Людина з команди Яреми керуватиме розслідуваннями серед топ-чиновників – Шабунін

  17 Серпня, 2015 12:15
  Прокурор з команди Яреми буде підставляти молодих прокурорів з ГПУ.

  Колишній перший заступник екс-генпрокурора Віталія Яреми Олег Заліско нині в Генпрокуратурі займатиметься процесуальним керівництвом. Про це журналістам розповів голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає кореспондент UA1.

  "Всі сприйняли на ура (новину – Ред.), що тепер відповідальність за боротьбу з корупцією серед топ-чиновників несе Касько. Проте генеральний прокурор в цьому повідомлені забув сказати, що Касько доручили слідство по цих злочинах, а процесуальним керівництвом займатиметься пан Заліско", – розповів Шабунін.

  Він зазначив, що за часів Яреми Заліско очолював генеральне слідче управління Генпрокуратури.

  "Це той чоловік, який свідомо злив розслідування по санкційному списку. Скажіть: яка логіка робити це для генпрокурора, окрім як бажання вбити, будь-яке, слідство по топ-чиновниках, при цьому підставивши молодого Каська? Немає жодної іншої мотивації", – зауважив Шабунін.

  Нагадаємо, що заступник генпрокурора Віталій Касько очолить управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами, які займають особливо відповідальне становище. Про це 29-го липня повідомив генпрокурор Віктор Шокін на зустрічі з представниками посольства США.

  Теги : ГПУ Віталій Ярема Шабунін Віталій Касько Заліско
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів