Людина Петренка "опікуватиметься" арештованими активами корупціонерів

  29 Листопада, 2016 10:29
  Посада керівника Нацагентства з повернення активів відійшла "Народному фронту" внаслідок домовленості із БПП.

  Конкурсна комісія 28 листопада обрала главу Національного агентства з розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів. Ним став ставленик "Народного фронту", заступник міністра юстиції Антон Янчук.

  Як пише "Страна", результат конкурсу є наслідком великого політичного розміну між "Народним фронтом" та "Блоком Петра Порошенка".

  Так, БПП у ході торгу дісталося Державне бюро розслідувань, яке наразі перебуває на етапі створення, а Нацагентство з пошуку активів – "Народному фронту", чиєю креатурою є міністр юстиції Павло Петренко, шкільний друг глави партії Арсенія Яценюка.

  Ключове призначення Агентства – шукати активи корупціонерів, вартість яких перевищує 300 тис. гривень, як в Україні, так і за кордоном, вести реєстр арештованого й конфіскованого майна та управляти ним.

  Тож в умілих корупційних руках це відомство перетворюється на потужний інструмент для управління арештованою власністю в інтересах конкретних осіб, тим паче що під арештом це майно може бути тривалі роки, що дасть можливість заробити на ньому мільярди гривень.

  Особливо зацікавлений у призначенні на цю посаду своєї людини міністр юстиції Павло Петренко, оскільки таким чином Мін’юст залишить за собою ведення реєстрів арештованого майна.

  Цікаво, що до претендентів на пост глави Агентства діють жорсткі вимоги, однією із яких є досвід роботи на керівній посаді не менш як 3 роки. Те, що Янчук не має такого досвіду, не завадило йому без проблем пройти всі етапи конкурсу і перемогти, хоч він взагалі не мав би бути допущений до участі в конкурсі.

  В усій цій історії привертає увагу ще й той факт, що один із членів конкурсної комісії призначений за квотою Міністерства юстиції – такий собі Олег Первомайський.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко Арсеній Яценюк Народний Фронт агентство з повернення активів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів