Люди Порошенка контролюють нелегальний видобуток бурштину

  1 Лютого, 2017 12:36
  За 6 тисяч гектарів лісу для нелегального видобутку бурштину судиться фірма помічника замголови АП.

  Підконтрольний заступнику глави АП Віталію Ковальчуку спеціалізований сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Сехівський" (Рівненська обл. – ред.) намагається в суді відстояти оренду лісу, де нелегально видобувався бурштин.

  Про це повідомляє "Рівне вечірнє", нагадуючи, що у 2003 році кооперативу віддали в 49-річну оренду 5,6 тис га землі на Рокитнівщині – "Офіційно оренду оформили для робіт з лісозаготівлі, але кооператив замість заготівлі лісу почав видобувати там бурштин".

  При цьому зазначається, що у 2014 році орендована територія потрапила під перевірку комісії, яка обстежувала землі, що постраждали від незаконного видобутку бурштину – у матеріалах перевірки написали, що "площа порушених земель" становить щонайменше 6,3 га, "після чого прокуратура подала до суду, вказуючи на неналежне виконання кооперативом умов оренди для заготівлі лісу: перша інстанція задовольнила позов прокуратури, зараз справа знаходиться в апеляційному суді".

  Разом з тим, підкреслюється: власниками ССОК "Сехівський" є помічник очільника БПП в Рівненській області та близького друга глави АП Віталія Чугуннікова, "команда якого керує і нині місцевою облдержадміністрацією", Олександр Тимченко та "депутатський помічник нинішнього першого заступника адміністрації президента Віталія Ковальчука Костянтин Негода".

  Крім того, наголошується: одними зі співзасновників "Сехівського" є Антоніна Черниш та Анатолій Крюков, який разом з Тимченком, що спільно з Черниш є власниками ТзОВ "Бурштин Полісся 2" (спеціалізується, серед іншого, на видобутку корисних копалин та виробництві ювелірних виробів – ред.), стали власниками ТзОВ "Артіль Сехи" (має такі ж види діяльності, як і "Бурштин Полісся 2" – ред.) – разом ці три компанії "складають повний цикл видобутку та обробітку бурштину".

  НагадаємоЛещенко оприлюднив план захоплення Порошенком каналу "112 Україна".

  Теги : Адміністрація Президента БПП рівненська область бурштин Віталій Ковальчук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів