Люди Пашинського погрожують депутатам Соболєву та Добродомову

  6 Липня, 2016 22:32
  До тиску та погроз люди нардепа Пашинського вдалися після програного суду щодо розкрадання нафтопродуктів Курченка.
  Фото: zhitomir.info

  Люди депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського намагаються розмістити у ЗМІ замовні матеріали проти секретаря Антикорупційного комітету ВР Дмитра Добродомова та нардепа Сергія Соболєва, котрі розслідували його причетність до розкрадання нафтопродуктів Курченка.

  Про це повідомив Добродомов на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що про спроби розмістити джинсу його попередили редактори декількох сайтів та телеканалів.

  Добродомов зазначив, що напередодні Пашинський програв йому та Сергію Соболєву суд щодо "захисту честі, гідності та ділової репутації", який сам же й ініціював.

  Зокрема, Пашинському не сподобалося оприлюднення інформації про його причетність до зловживання із конфіскованими нафтопродуктами Курченка, які були реалізовані за заниженими цінами фірмі його бізнес-партнера, а частина взагалі зникла як "неякісний продукт".

  Нардеп нагадав, що після програної справи нардеп Пашинський заявив про намір оскаржити це рішення суду, а також домагатися притягнення судді Лариси Цокол до відповідальності за його ухвалення.

  "А після цього, вочевидь, не шкодуючи грошей (адже після цих брудних оборудок сотні мільйонів гривень так і не потрапили до бюджету, зокрема і на потреби армії), Пашинський вдався до "чорнушної" медіа-кампанії з дискредитації тих, хто викрив цю корупційну схему", – додав він.

  За словами нардепа, до дискредитаційної кампанії Пашинський залучає і певних представників із "громадського середовища". При цьому Добродомов опублікував відповідні повідомлення, отримані від Андрія Дзиндзі.

  Як повідомлялося раніше, конфісковані нафтопродукти Курченка (28 тисяч тонн) було продано за заниженою вартістю та без аукціону. Покупцем виступила фірма "Укройлпродукт", яка є частиною групи компаній "Фактор" підприємця Сергія Тищенка – бізнес-партнера голови комітету Ради з безпеки і оборони Сергія Пашинського.

  Збитки, завдані держбюджету оцінюються в понад 340 млн гривень.

  Теги : сергій пашинський сергій соболєв Дмитро Добродомов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів