Люди Авакова отримали землю в Бучі, залякавши мера міста

  3 Серпня, 2016 17:58
  Організація Ківи шантажем вибила з Бучанської міської ради земельну ділянку.

  Обшуки ГПУ мера Бучі Федорука були спричинені його відмовою виділити міську землю очолюваному наближеного до глави МВС Арсена Авакова Іллею Ківою ГО "Спілка ветеранів АТО".

  Про це на своїй сторінці у Facebook заявив волонтер Роман Сініцин.

  За його словами, перед обшуками представники "Спілки" звернулись до Федорука з проханням про виділення гектару міської землі, однак той, "маючи в міськраді ручну більшість", заявив, що не може його задовольнити, оскільки, для цього не набереться відповідної кількості голосів депутатів.

  "Після цього у Федорука проводять обшуки і виїмки документів та цінностей. Однак його не "закривають", підозру не вручають. "Кошмарять", словом. А позавчора Федорук збирає позачергову термінову сесію міськради і виділяє гектар землі в Бучі "аваковським", – наголосив Сініцин.

  При цьому він наголосив: участь у позачерговій сесії Бучанської міськради брали тільки підконтрольні меру міста депутати – "інших депутатів не були запрошені".

  Разом з тим, Сініцин підкреслив, що Бчанська міськрада передала "Союзу" землю за договором суперфіцію – згідно з законодавством, це означає, що строк користування нею може скласти до 50 років.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков ілля ківа буча Анатолій Федорук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів