Ляшко вимагає змінити "януковичівський" склад ЦВК

  17 Липня, 2015 13:25
  Він вимагає негайної заміни складу ЦВК і прийняття з цього приводу відповідного рішення парламенту.

  Старий склад Центральної виборчої комісії, який служив старому режиму, потрібно негайно змінити, щоб не допустити реваншу злочинної влади на цих виборах.

  Про це під час виступу у парламенті заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

  "Питання проведення виборів – це ключове питання. Це питання влади в Україні. Подивіться, як "став на стрьомі" злодійський блок, тому що у них уже ніздрі роздуваються в передчутті влади. Бо вони дивляться, що ми їм даємо можливість узяти цю владу" – як завжди емоційно, заявив Ляшко.

  За його словами, термін повноважень ЦВК закінчився в червні минулого року, тому є нонсенсом, що ЦВК організовує вибори. Він вимагає негайної заміни складу ЦВК і прийняття з цього приводу відповідного рішення парламенту.

  "Має бути звернення до президента внести невідкладно на виконання вимог Конституції нові кандидатури на членів Центральної виборчої комісії" – сказав Ляшко.

  Як повідомлялось, Верховна Рада призначила проведення місцевих виборів по всій Україні, крім Криму та окупованої частини Донецької та Луганської областей, на 25 жовтня.  Теги : Ляшко місцеві вибори цвк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів