Ляшко "протягнув" через Раду проросійський закон Полякова – Шабунін

  15 Травня, 2018 19:30
  Шабунін звинуватив Ляшка в потуранні скупці цінних паперів України російськими олігархами.

  Глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін звинуватив на своїй сторінці в Facebook лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка в потуранні скупці цінних паперів України російськими олігархами.

  "Олег Ляшко разом з Опозиційним блоком протягнули через Раду норму, яка дозволить купувати українські цінні папери повністю інкогніто. Вітаю російських олігархів і українських корупціонерів", – заявив Шабунін.

  Разом з тим, зазначимо: як повідомляє ЛІГА.net, з посиланням на ЦПК, прийнятий Радою закон про номінального утримувача (одним з ініціаторів котрого є скандальний нардеп від "Народного фронту" Максим Поляковред.) дозволяє нерезидентам анонімно купувати цінні папери в Україні , "що дозволить непрозорому капіталу, в тому числі російського походження, зайти на український ринок".

  "За словами юриста ЦПК Дарини Каленюк, закон дозволяє іноземному банку не розкривати перед українськими фінустановами дані про кінцевого покупця цінних паперів. Інформація про такого клієнта взагалі не потраплятиме до України", – зауажує видання.

  Нагадаємо, в ході розслідування НАБУ у справі про незаконне збагачення Ляшко встановило, що нардеп завдяки продажу свого автомобіля, якій, як виявилося, і зовсім не було, відмив 2,2 млн гривень.

  Теги : Росія Ляшко Радикальна партія Опозиційний блок Народний Фронт Шабунін центр протидії корупції Володимир Поляков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів