Ляшко про формування коаліції: так її формував Янукович

  31 Березня, 2016 10:51
  Нинішня влада діє в такий же спосіб, як і попередня, намагаючись узурпувати владу, вважає політик.
  Олег Ляшко
  Олег Ляшко

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що в той спосіб, у який зараз формується коаліція, свого часу її формував Віктор Янукович.

  Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент UA1.

  "Сьогодні нинішня влада, президент Порошенко, один в один повторює шлях Януковича, формуючи точно в такий же неконституційний спосіб коаліцію. Коли я чую заяви фракції БПП про те, що в них до ранку буде 226 депутатів, то в мене питання: а в нас що, до ранку вибори відбулись?" - заявив Ляшко.

  Він зазначив, що якщо у фракції БПП є визначена кількість мандатів у результаті виборів, то вона не може стати більшою. Бо "коли до фракції заходять депутати, обрані за списком іншої фракції, то це називається "тушкування", додав Ляшко.

  "Я стверджую, що нинішній спосіб формування коаліції (дві фракції: БПП, Народний фронт і "тушки", яких вони приймають у свої ряди) - це шлях до узурпації влади" - відзначив Олег Ляшко.

  Додамо, що позафракційні нардепи підтверджують, що з ними дійсно домовляються щодо входження в БПП.

  Сам Ляшко не виключає, що "можливо сьогодні пролунають чергові заяви про входження "тушок" до фракції БПП", і буде формально створена коаліція, "для того, щоб найшвидше узурпувати владу".

  Теги : Ляшко коаліція БПП Народний Фронт тушки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів