Ляшко остаточно відмовився повертатись до коаліції

  8 Лютого, 2016 14:17
  Лідер "Радикальної партії" заявив, що його партія виходить з переговорного процесу з коаліційними політичними силами у ВР.
  Фото з відкритих джерел

  Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook заявив, що його політсила виходить з переговорного процесу з коаліційними політичними силами у Верховній Раді "у зв'язку з їх відмовою сформувати нову коаліцію і уряд".

  За словами Ляшка, "фракції коаліції відмовили Радикальній партії у врахуванні пропозицій щодо формування нової коаліційної угоди та, на її основі, нового професійного уряду".

  "Робочі групи із залученням уповноважених представників РПЛ не проводились, офіційної відповіді на відкрите звернення Радикальної партії до президента, прем’єр-міністра та спікера парламенту не надійшло. Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад. Тому ми заявляємо про вихід із переговорного процесу у зв'язку із відмовою влади сформувати нову коаліцію та новий уряд, на чому ми наполягали", – наголосив Ляшко.

  Як відомо, раніше парламентська фракція Радикальної партії заявляла про готовність знову увійти до складу коаліції у разі виконання висунутих нею умов в політичній та економічній площинах, якими, за інформацією з владних джерел, були посади віце-прем'єра та міністра екології.

  Нагадаємо"Батьківщина" та "Самопоміч" відмовились працювати з Яценюком.

  Теги : Ляшко Радикальна партія коаліція переговори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів