Ляшко хоче створити Народну Раду з депутатів-патріотів

  31 Серпня, 2015 15:09
  Лідер Радикальної партії закликає об'єднатися тих, хто "не підтримав кремлівський сценарій" зміни Конституції.
  Фото з відкритих джерел

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав злочином ухвалення Радою з ініціативи президента змін до Конституції щодо децентралізації.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facеbook, додавши, що 3 з 5 фракцій коаліції не підтримали "путінські" зміни до Конституції.

  "Своїми цинічними діями разом з регіоналівськими недобитками з "Опозиційного блоку" та олігархічно-лобістськими групами Порошенко поховав у Верховній Раді демократичну коаліцію, на яку покладали сподівання мільйони людей" – написав Ляшко.

  Він заявив, що його партія ініціює створення "Народної Ради" в парламенті, яка б складалась із патріотичних депутатів, які "не підтримали кремлівський сценарій зміни української Конституції". Ляшко закликав усіх патріотів "об'єднати зусилля на захист Конституції".

  Окрім того, він засудив застосування насильства біля ВР і назвав це провокацією, щоб "скомпрометувати народний спротив особливому статусу Донбасу".

  Як повідомлялось, депутати Верховної Ради ухвалили в першому читанні законопроект про зміни до Конституції України щодо децентралізації.

  Теги : Верховна Рада Ляшко децентралізація зміни до конституції
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів