Львівська міськрада виступила проти особливого статусу Донбасу

  27 Серпня, 2015 18:26
  Усі акти влади про надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу по суті є антиконституційними, стверджують депутати.

  Львівська міська рада ухвалила звернення до голови Верховної Ради із закликом не голосувати за проект змін до Конституції через норму про особливий статус Донбасу.

  Документ підтримали 54 депутати при 46 необхідних.

  Депутати підкреслюють, що усі акти влади про надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу по суті є антиконституційними та ведуть до знищення державного суверенітету і територіальної цілісності України, чого і домагається держава-агресор.

  Вони нагадують, що згідно зі ст. 2 Конституції України, зміни до якої може бути ухвалено тільки всеукраїнським референдумом, Україна є унітарною державою.

  Відповідно до цієї статті, на всій території України має діяти єдиний порядок місцевого самоврядування, який не передбачає жодних "особливих порядків" для окремих територій.

  Повноцінне запровадження на окупованих територіях Донбасу місцевого самоврядування можливе лише після повного відновлення державного суверенітету та конституційного ладу України, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників.

  Теги : львівські новини особливий статус Донбасу
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів