Луценко просить прем'єра нарешті розібратись з Аваковим

  18 Липня, 2016 16:33
  Відомство міністра внутрішніх справ відкрило і затягувало справу на Ігоря Котвіцького, з яким у очільника МВС бізнес-стосунки.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко ініціював перед прем'єром Володимиром Гройсманом службове розслідування щодо конфлікту інтересів у глави МВС Арсена Авакова і його бізнес-партнера Ігоря Котвіцького, на якого МВС відкрило справу.

  Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит "Центру протидії корупції".

  В ГПУ заявили, що справу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про незаконне збагачення Котвіцького було об'єднано з іншою, розслідування якої здійснювало підконтрольне Авакову МВС.

  У листі повідомляється, що Аваков не тиснув на слідство Спеціалізованої прокуратури і формально не вчинив адміністративного правопорушення, але він мав приятельські взаємовідносини з Котвіцьким і розслідування поліції по кримінальному провадженню здійснювалося в умовах потенційного конфлікту інтересів.

  Генпрокуратура зазначила, що згідно законодавству, за укриття чиновником факту про наявність у нього конфлікту інтересів може слідувати покарання.Оскільки. згідно із законом, Аваков повинен був оголосити про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів до 10 листопада 2015 року. Потім він мав вжити заходів з врегулювання ситуації.

  "З метою встановлення причин та умов, що сприяло невиконання міністром внутрішніх справ України Аваковим А.Б. вимог статті 28 закону генеральним прокурором України … ініційовано перед прем'єр-міністром України призначення службового розслідування за цим фактом", – йдеться у листі.

  Нагадаємо, НАБУ розслідує виведення закордон депутатом з "Народного фронту" Ігорем Котвіцьким понад 40 млн доларів влітку 2015 року. Аваков вважає свого приятеля невинною і чесною людиною.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков Юрій Луценко Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів