Луценко обіцяє знайти вкрадені Пашинським гроші

  22 Вересня, 2016 21:59
  Генпрокуратура займеться пошуком грошей за нафту Курченка.
  Фото: radiosvoboda.org

  Генеральний прокурор Юрій Луценко планує у цьому році знайти вкрадені гроші від продажу арештованої нафти олігарха Сергія Курченка.

  Про це він повідомив під час прес-конференції в Одесі, передає кореспондент UA1.

  "Я зустрічався декілька разів зі слідчою групою, із різними сторонами цієї справи. Кошти від продажу згідно з рішенням уряду нафти Курченка мають надійти в державний бюджет цього року. Я таке завдання поставив, це завдання номер один", – заявив керівник ГПУ.

  Луценко додає, що крім повернення коштів, необхідно виявити, чи було порушення закону в діях різних посадових осіб та господарських структур щодо рішень стосовно арештованої нафти. Генпрокурор вважає, що всі сторони процесу повинні розуміти необхідність повернення коштів, оскільки інакше це буде криміналом.

  Також глава ГПУ зазначає, що для повернення грошей необхідне окреме рішення Кабміну чи навіть Верховної Ради.

  Нагадаємо, спершу арештовані нафтопродукти уряд обіцяв продати за ринковою ціною на аукціоні. Але нафта було продано за заниженою вартістю приватним компаніям бізнесмена Сергія Тищенка, який є другом та однокласником народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Після продажу нафти навіть за заниженою ціною, держава не отримала ці кошти, оскільки вони досі знаходяться у "Фортуна Банку", який належить Тищенку.

  Зазначимо, за даними СБУ, Тищенко та Пашинський завдали державі збитків на 250 млн гривень.

  Теги : сергій пашинський Юрій Луценко нафта Курченко сергій тищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів