Луценки отримують гроші від нерухомості, яка зареєстрована на бухгалтера

  14 Вересня, 2016 14:38
  Жінка, побут якої не свідчить про її статки, позичила сину генпрокурора 3 млн грн.

  В селі Зазим’я на Київщині журналісти відшукали Світлану Риженко, яка була бухгалтером дружини генпрокурора, нардепа Ірини Луценко, повідомляють "Наші гроші".

  Як виявилось, пенсіонерка, живучи у простому сільському будинку, володіє чотирьохповерховою будівлею в центрі Києва, прибуток від якої отримує сімейство Луценків.

  На початку вересня видання "Вести" знайшло два паркомісця у київській новобудові на проспекті Перемоги, 42, які начебто купив син генпрокурора – Олександр Луценко. Це виглядало дивно, оскільки квартири син генпрокурора в цьому будинку не має.

  Аналіз мешканців будинку показав, що за цією адресою проживає Олександр Луценко, але не Юрійович, а Ігорович. Для купівлі квартири Олександр Луценко взяв іпотеку у Світлани Сергіївни Риженко на суму 3,70 млн грн.

  Ім’я та прізвище мешканця будинку і зв’язок з Риженко наштовхують на думки про зв’язок з сім’єю генпрокурора, якщо подивитись на те, що Риженко була співзасновницею ТОВ "Українські новітні телекомунікації". Саме цю компанію Юрій Луценко під час роботи міністром внутрішніх справ лобіював на отримання державних контрактів. І саме в цій компанії працювала його дружина Ірина.

  Зазначимо, що 2006 році заступник Луценка Олександр Новіков підписав листа, в якому вимагав, щоб усі підрозділи МВС перейшли на тарифні плани "Українських новітніх телекомунікацій". Також пропонувалося у чергових частинах міліції замість стаціонарних телефонів запровадити GSM-шлюзи, оператором яких мала би бути лобійована Луценком компанія.

  Після отримання контракту на операторську діяльність в міліції ЗМІ почали цікавитись грошами міністра, оскільки той почав відпочивати на Криті. Після чуток, обвинувачений у корупції глава МВС спростовував все і стверджував, що наказав скасувати угоду з ТОВ "Українські новітні телекомунікації".

  За інформацією з документів, "Українські новітні телекомунікації" належали тестю Луценка Степану Нарембіку, і дружині – Ірині. До них засновниками компанії були Юрій Воскобойніков і Олена Воскобойнікова, яка вчилася з главою ГПУ в одному класі, а їх сім’ї є кумами.

  Світлана Риженко у 2009 і 2011 роках була серед засновників підприємства разом із тестем і дружиною Луценка. Зазначається, що вона фірми ТОВ "Центр персонального зв’язку" і ТОВ "Інфопростір Позняки" відкрила у 2008 році, коли Луценко вдруге очолив МВС в уряді Тимошенко.

  Усі названі компанії були зареєстровані в Києві у будинку на вул. Академіка Туполєва,19, який перебуває у власності "Бізнес-центру "Лотос", яким володіє родина Луценків, а наразі вони є власністю Олександра Юрійовича Луценка.

  Риженко, згідно з документами, наразі на пенсії, зареєстрована фізособою-підприємцем і має серед видів діяльності передачу нерухомості в оренду.

  Бухгалтеру сім’ї Луценків у свої 67 років належить 6 квартир і два нежилих приміщення в будинку на Печерську по вул. Еспланадна, 32В. Зазначимо, що це чотириповерховий цегляний будинок, який було збудовано у 1917 році. Також у цьому будинку є ще дві квартири, які належать таким собі Віталію Загоруйку і Євгену Волохіну. Орендою нерухомості Риженко займається компанія "Лотос" сина генпрокурора.

  Виявлено, що будинок загальною площею 1410 кв. метрів періодично виставляють на продаж, а остання його ціна у вересні складає 5,30 млн доларів. Цей будинок пропонують під офіс, приватну клініку, школу, тощо. Ріелтор розповідає, що будинок обладнаний сауною і басейном.


  Будинок Риженко
  Будинок Риженко

  Журналісти зустрілися з Риженко і вона підтвердила, що знайома з Іриною Луценко, але не знайома з її чоловіком. Також жінка наполягала, що позичала гроші Олександру Ігоревичу Луценку, а не сину генпрокурора.

  Зазначимо, що дивним фактом є самотнє життя Риженко у скромному будинку за наявності великої кількості нерухомості у столиці. Водночас сім’я генпрокурора Юрія Луценка проживає у маєтку під Києвом, який записано на тестя Степана Нарембіка.

  Теги : Юрій Луценко Ірина Луценко Олександр Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів