Лукаш: суд ЄС зобов'язав Україну виплатити Януковичу 6,3 млн грн

  26 Березня, 2016 10:04
  Екс-президент та його сім'я відсудили в України гроші.

  Суд ЄС зобов'язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн 378,4 тис. грн колишньому президенту Віктору Януковичу і двом його синам - Олександру і покійному Віктору, у справі щодо оскарження введених проти них Євросоюзом санкцій.

  Про це повідомила екс-глава Мінюсту України Олена Лукаш на своїй сторінці у Facebook.

  "На прохання української влади Рада ЄС застосувала до низки осіб безглузді майнові санкції. Але гарантувала можливість оскарження такого рішення в Суді ЄС в Люксембурзі. І цим правом скористалися багато людей. І багатьом ці санкції скасовані", - написала екс-міністр.

  Лукаш заявила, що Україну зобов'язали повернути гроші через те, що у грудні 2014 року Кабмін був змушений зобов'язати Мін'юст відкликати подані Україною заяви про вступ до судових процесів. Причиною для відкликання заяв стала халатність Мін'юсту, який згідно з законодавством не узгодив з МЗС і ГПУ клопотання адвокатів про залучення України в якості третьої особи.

  Після відклику заяв Україною суд ЄС ухвалив рішення про необхідність відшкодування судових витрат низці позивачів, яких ті зазнали в зв'язку з відкликанням Києвом таких заяв. Тепер Україна повинна компенсувати витрати трьом позивачам: Віктору Януковичу, Олександру Януковичу, та покійному Віктору Януковичу молодшому.

  Теги : Янукович Олександр Янукович олена лукаш Янукович-молодший суд ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів