Луганський підполковник Івушкін очолив міліцію Одеси

  18 Вересня, 2015 23:01
  Глава одеської обласної міліції Георгій Лорткіпанідзе представив його особовому складу.

  У п’ятницю, 18 вересня, підполковник Дмитро Івушкін був призначений на посаду керівника Одеського міського управління міліції.

  Особовому складу його представив глава одеської обласної міліції Георгій Лорткіпанідзе, повідомляє прес-служба Одеського міського управління міліції.

  Дмитро Івушкін народився і здобув вищу освіту в м. Луганську.  

  Службу в органах внутрішніх справ почав з 2003 року. Очолював у Луганському обласному управлінні МВС відділ розкриття злочинів, учинених іноземцями та стосовно них.

  У серпні 2014 року був переведений на службу до Одеської області. Спершу на посаду начальника сектору розкриття злочинів, учинених іноземцями та стосовно них, потім заступника начальника відділу карного розшуку міського управління, а згодом був призначений керівником Малиновського райвідділу Одеси.

  Нагадаємо, попереднього начальника Одеського міського управління міліції Олега Макуху наприкінці серпня затримали під час отримання хабара в 20 тис. дол.

  Внаслідок обшуку в його кабінеті правоохоронці виявили велику кількість штандартів МВС Росії. 1 вересня Макуху було звільнено з органів внутрішніх справ.

  Теги : Одеса міліція лорткіпанідзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів