Луценку скасували візу США, а у "рєшали" Порошенка забрали ґрін-карту – Саакашвілі

  6 Квiтня, 2018 09:03
  Як стверджує політик, ґрін-карту у БППшника Грановського забрали того ж тижня, коли скасували візу глави ГПУ.

  Лідер політичної партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі заявив, що генеральному прокурору України Юрію Луценку дійсно скасували американську візу й зняли з літака в аеропорту Схіпхол в Амстердамі.

  Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

  За словами Саакашвілі, факт скасування американської візи й зняття Луценка з літака в Нідерландах йому підтвердили джерела, близькі до американської адміністрації.

  "Тож він в черговий раз збрехав про те, що він просто був в Голландії у якихось справах (та і які справи у нього можуть бути в Голландії)", – наголосив політик.

  Також ці джерела повідомили лідеру "Руху нових сил" про те, що "імміграційна служба США на тому ж тижні забрала ґрін-карту у головного рєшали ПорошенкаГрановського (нардеп БПП Олександр Грановський – ред.), діти якого мають американські паспорти".

  При цьому Саакашвілі додав, що наразі головним завданням є "закрити Луценка, Авакова, і головне – Порошенка, у в’язниці в Україні". Тому, за словами політика, він допомагає друзям у США активно шукати заховані Порошенком мільярди.

  "Ми знайдемо ці гроші і як тільки ця людина піде з посади президента, ці знайдені гроші допоможуть позбавити його навіть примарної надії сховатися від українського правосуддя на Заході", – заявив Саакашвілі.

  Як відомо, інформація про те, генеральний прокурор Юрій Луценко не зміг вилетіти до США через анульовану американську візу, з’явилася наприкінці березня. Те ж саме стосується й поїздки до Амстердаму, котру Луценко намагався приховати.

  Теги : США Порошенко Саакашвілі БПП Юрій Луценко Петро Порошенко віза нідерланди олександр грановський Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів