Луценко зрадить Порошенка заради власної політичної кар’єри – експерт

  17 Липня, 2017 14:43
  На думку Гайдая, відкритий конфлікт з Порошенком є найкращим стартом для самостійної політичної кар’єри Луценка.

  Політтехнолог Сергій Гайдай заявив, що відкритий конфлікт із президентом Петром Порошенком є найкращим стартом для самостійної політичної кар’єри генпрокурора Юрія Луценка.  

  Про це він написав на сторінках "Нового времени".

  "Є гіпотеза, що де в чому Луценко сваволить і випробовує Порошенка на міцність. Відкритий конфлікт з президентом – це найкращий старт для Луценка, що мріє про самостійну політичну кар'єру", – підкреслив Гайдай.

  Про те, що намагання Генеральної прокуратури зняти недоторканність з кількох народних депутатів не є ініціативою Порошенка, свідчить поява у списку парламентарів, підозрюваних у корупції, прізвища Олеся Довгого. За словами Гайдая, Довгий є близькою людиною до чинного президента і він йому дуже потрібний у парламенті. Крім того, сам нардеп заявив, що розслідування справ, які йому інкримінують, у результаті виведе на Луценка та оточення Порошенка.

  Саме цей факт, на думку політтехнолога, свідчить, що ініціатором антикорупційної кампанії є Луценко, а її завданням – створення ефекта шоу. 

  Нагадаємо, лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі заявив, що кримінальна справа на народного депутата Олеся Довгого – це комедія від Луценка, оскільки справа закінчується за строком давності у вересні 2017 року. 

  Теги : ГПУ недоторканність Юрій Луценко Петро Порошенко народний депутат Олесь Довгий
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів