Луценко заявив, що всі питання про корупцію в "оборонці" слід ставити НАБУ

  12 Березня, 2019 15:51
  За словами генпрокурора, Бюро отримало повноваження ГПУ з розслідування корупційних злочинів.

  Всі питання у справі щодо ймовірних розкрадань і корупції в державному концерні "Укроборонпром" потрібно адресувати Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

  Таку заяву зробив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу в Києві 12 березня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, НАБУ відійшли повноваження ГПУ з розслідування корупційних злочинів з моменту його створення.

  Луценко додав, що в законі "чорним по білому" зазначено, що корупційні дії директорів державних заводів, керівників держструктур і пов'язаних з ними осіб є виключною монопольною компетенцією НАБУ.

  Він підкреслив, що особисто неодноразово пропонував парламенту і суспільству надати всім правоохоронним органам право на альтернативну підслідність:

  "Хто виявив корупцію, той доводить її до кінця... На жаль, в результаті я отримав масовану атаку від так званих активістів, які оточують НАБУ, а також від представників західних посольств, які оголосили це підривом компетенції НАБУ. Сьогодні всі питання щодо можливої корупції в цій справі ви повинні адресувати монопольному правоохоронному органу – НАБУ".

  Нагадаємо, в журналістському розслідуванні під назвою "За скільки зливали справи по оборонці. Роль НАБУ, СБУ і прокуратури (таємна переписка, ч.4-5)" йдеться про те, як згадані правоохоронні органи неодноразово "ховали" або спускали на гальмах кримінальні справи про корупцію в оборонній сфері.

  Теги : корупція ГПУ Укроборонпром Юрій Луценко НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів