Луценко: Запобіжний захід для Лихоліта має бути змінений

  2 Липня, 2016 15:21
  Генпрокурор заявив, що слідство у справі екс-начштабу батальйону "Айдар" Валентина Лихоліта проведено не повністю.

  Юрій Луценко в ефірі "112.Україна" заявив, що слідство у справі екс-начштабу батальйону "Айдар" Валентина Лихоліта проведено не повністю, а запобіжний захід для нього має бути змінений.

  "Вважаю, що слідство у справі проведено не повністю і не вивчило усі обставини ситуації, яка склалась навколо дій батальйону "Айдар". У зв'язку з цим, щойно буде призначено засідання Апеляційного суду, я буду готовий до внесення змін щодо цієї справи. Поки що з тої короткої інформації, яку мені дали, не бачу підстав для такого серйозного заходу, обраного для Лихоліта, як арешт. Однак суд його прийняв, і скасувати його може лише Апеляційний суд", – йдеться в заяві.

  Разом з тим, інспектор внутрішньої безпеки ГПУ Петро Шкутяк у коментарі ЗМІ заявив, що "в Апеляційному суді у понеділок (4 липня – ред.) прокуратура проситиме змінити запобіжний захід для Лихоліта – щоб не було утримання під вартою, – але до понеділка йому треба буде почекати у слідчому ізоляторі".

  НагадаємоПечерський райсуд заарештував на 2 місяці колишнього керівника штабу батальйону "Айдар" Валентина Лихоліта.

  Раніше повідомлялось, що за словами Луценка, дострокові президентсько-парламентські вибори можуть призвести до розпаду України. 

  Теги : Айдар Юрій Луценко Апеляційний суд шкутяк
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів