Луценко вирішив змінити прокурора Львівщини

  14 Червня, 2016 14:33
  Попередній прокурор пробув на посаді тільки 2,5 місяці.
  Юрій Квятківський
  Юрій Квятківський

  Новим прокурором Львівської області призначений Юрій Квятківський.

  16 червня у Львові відбудеться представлення нового керівника за участі генпрокурора Юрія Луценка.

  Інформацію про призначення Юрія Квятківського повідомив ZAXID.NET з посиланням на анонімні джерела. Офіційно у прокуратурі Львівщини цю інформацію не підтверджують, але й не спростовують.

  Прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган підтвердила інформацію про візит генпрокурора до Львова 16 червня через "кадрові питання", але не конкретизувала прізвище нового керівника.

  Останній рік 47-річний Квятківський очолював прокуратуру Луганської області. Він запропонував створити на Донбасі спеціалізований суд у справах про сепаратизм, оскільки місцеві суди ігнорують такі справи.

  Раніше, у березні 2010 року, Квятківський був звільнений з МВС з посади першого заступника начальника ГУ МВС в Київській області у зв’язку із хворобою. Наступні чотири роки працював у службі безпеки ПАТ "Банк Кредит-Дніпро", пізніше у ПАТ "Банк Національний кредит". У березні 2014 року повернувся на ту ж посаду у київській міліції, очоливши також слідче управління.

  Теперішній прокурор Львівської області 39-річний Віталій М’якішев пробув на посаді лише 2,5 місяці. Проти його призначення протестували представники деяких громадських організацій, які зірвали його офіційне представлення колективу прокуратури. Свої дії активісти пояснювали тим, що М’якішева призначили на посаду без конкурсу і публічного обговорення кандидатури.

  Теги : призначення прокурор Юрій Луценко Львівська область юрій квятковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів