Луценко: Видобуток бурштину має бути легалізованим

  11 Липня, 2016 10:31
  Генпрокурор заявив, що річні обороти бурштинової мафії дорівнюють потребам військового бюджету України.

  Юрій Луценко під час інтерв’ю одному з українських телеканалів заявив, що видобуток бурштину повинен перейти під контроль держави.

  "Верховна Рада, має прийняти закон, згідно з яким весь цей бізнес повинен стати контрольованим державою. Потрібно легалізувати те, чим займається місцеве населення, але направити гроші не в кишені бандитів і міліції, які з ними співпрацюють, а в державну скарбницю", – йдеться в заяві.

  При цьому він підкреслив: за попередніми оцінками, річні обороти так званої "бурштинової мафії" в Україні дорівнюють потребам військового бюджету країни.

  Крім того, Луценко наголосив: заарештована в Рівненській області організована злочинна група – всього лише третя частина структур, які займаються незаконним видобутком бурштину – "Я скажу абсолютно відверто: це не кінець бурштинової мафії. Це лише одна третина її структур, бо не меншою структурою є ті, хто працює у Волинській, Житомирській областях і навіть ще Рівненської області".

  Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що ВР має скасувати відповідальність за порушення на війні Кримінального Кодексу мирного часу.

  Теги : Юрій Луценко бурштин
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів