Луценко: Україна готова до екстрадиції Ставицького

  20 Серпня, 2016 16:44
  Глава ГПУ заявив, що Україна подала до Ізраїлю документи для екстрадиції соратника Януковича ще в червні.

  Юрій Луценко заявив під час інтерв’ю американському Forum Daily, що Україна готова до екстрадиції з Ізраїлю екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

  "Ми подали в Ізраїлі документи для оголошення Ставицькому підозри, а в червні – документи на його екстрадицію. Влада Ізраїлю повідомила нам про можливість цього, але за умови гарантії відбування терміну покарання в ізраїльській в'язниці. Це не є проблемою", – йдеться в заяві.

  При цьому Луценко наголосив: Україна відкинула можливість суду над Ставицьким в Ізраїлі, позаяк "виклики свідків та інші юридичні процедури перетворили б його на занадто клопітку справу".

  Разом з тим, Генпрокурор підкреслив можливість укладення угоди з екс-міністром, за якою той зможе допомагати слідству в обмін на зменшення терміну ув'язнення.

  Як відомо, Ставицький, який наразі проживає в Ізраїлі під іменем Натан Розенберг, перебуває у міжнародному розшуку через сприяння у захопленні "Межигір'я" екс-президенту Януковичу.

  НагадаємоМін’юст США спільно з ФБР проводять розслідування можливої участі США у корупційних діях екс-президента України Віктора Януковича.

  Теги : Ставицький Юрій Луценко Ізраїль Межигір’я Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів