Луценко своїми діями дискредитує ГПУ – Горбатюк

  10 Липня, 2018 10:53
  Генеральний прокурор незаконно втручається в розслідування справ, впливає на слідчих і прокурорів, фальсифікує документи.

   Начальник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк вважає дії генпрокурора Юрія Луценка такими, що дискредитують прокуратуру. Горбатюк в інтерв’ю Українським новинам заявив, що Луценко незаконно втручається в розслідування справ, впливає на слідчих і прокурорів, фальсифікує документи.

  "Генеральний прокурор не те, що не реформував прокуратуру і не прищепив повагу до закону, а він його перший і порушує, чим дискредитує цей орган", – вважає Горбатюк.

  За його словами, незаконний вплив керівництва ГПУ проявляється у розслідуваннях, де слідчі та прокурори підходять до етапу повідомлення про підозру фігурантам кримінальних справ.

  "Кожен раз, особливо в економічних злочинах, коли ми підходимо до результату, проявляється інтерес керівництва – напевно, з'являються люди, які готові про щось просити, використовуючи деякі аргументи", – зазначив Горбатюк.

  Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін заявив, що при врученні підозри генеральний прокурор Юрій Луценко був ввічливим і говорив шанобливо.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів