Луценко: Справа Гандзюк буде повністю засекречена

  7 Листопада, 2018 07:44
  Прокуратура не надаватиме слідчій комісії Ради доступу до матеріалів розслідування.

  Всі матеріали розслідування вбивства херсонської активістки і чиновниці Катерини Гандзюк будуть повністю засекречені.

  Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомила речниця глави ГПУ Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

  Луценко, зокрема, наголосив, що слідство ще не завершено, тому створена Верховною Радою тимчасова слідча комісія (ТСК) не зможе отримати доступу до документів.

  "Не уявляю, що може робити ТСК при незакінченому слідстві. Адже в ТСК не буде навіть предмету слідства, адже вся інформація буде засекречена", – зазначив генпрокурор.

  За словами глави ГПУ, причиною секретності є витік інформації, що стався напередодні щодо однієї з версій слідства. Завдяки цим діям, стверджує він, 12 осіб, які розробляються на причетність до замовлення, тепер мають усю необхідну їм інформацію.

  Тому, додав Луценко, прокурор не надаватиме доступу до жодних документів слідства, оскільки подібні витоки інформації ставлять під загрозу успішність розслідування.

  Нагадаємо, звітуючи у Верховній Раді 6 листопада, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що подасть заяву про відставку на ім'я президента. У парламенті на це одразу ж відповіли, що коаліція її не підтримає.

  Теги : Юрій Луценко Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів