Луценко скаржиться, що покарати вбивць Гандзюк заважає недосконале законодавство

  15 Березня, 2019 10:29
  Обрання судом для Мангера застави як запобіжного заходу глава ГПУ назвав "безумством".

  Генеральний прокурор Юрій Луценко, коментуючи справу про вбивство активістки Катерини Гандзюк, заявив, що українське правосуддя обмежене недосконалим законодавством.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу 1+1.

  Водночас Луценко зауважив, що лише законні процедури повинні принести справжні розслідування й покарати злочинців.

  "Ми приїжджаємо за людиною, яка підозрюється в убивстві Каті Гандзюк, а ми не маємо права його затримати – маємо тільки право запросити до суду! Вдумайтеся!, – зазначив він.

  Також, за словами глави ГПУ, аби вилучити на експертизу кислоту, якою облили активістку, згідно із новою поправкою парламенту, потрібно ще сходити в суд і вистояти там чергу подекуди в 40 днів.

  Стосовно ж запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, який підозрюється в організації вбивства Гандзюк, то, як заявив Луценко, "відбувається безумство".

  "Мангер обґрунтовано підозрюється в замовленні на вбивство Гандзюк, на нього дають свідчення його подільники – і його суд відпускає під заставу в 4 мільйони гривень! Хоча закон говорить – безальтернативний арешт", – сказав генпрокурор.

  Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко допускає перекваліфікацію справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк за результатами судмедекспертизи.

  Теги : ГПУ законодавство Юрій Луценко Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів