Луценко розкритикував "поправки Лозового"

  14 Березня, 2018 18:19
  Правоохоронна система може стикнутися з колапсом, який пов'язаний з непрофесійністю "радикала".

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання комітету ВР з питань правової політики та правосуддя заявив, що виправлення Кримінально-процесуального кодексу, які починають діяти з 15 березня, створять кризу в роботі правоохоронної системи України, передає кореспондент UA1.

  За словами Луценка, нові поправки до КПК, внесені нардепом Андрієм Лозовим, дозволять оскаржити підозру, зобов’яжуть отримувати судові дозволи на проведення всіх видів експертиз та різко обмежать терміни проваджень.

  Луценко зазначив, що згідно з новим законом, який зупинить силові "маски-шоу", судді мають не тільки ухвалювати рішення про слідчі дії, а й зачитувати його текст на відео. Велика кількість таких рішень стане причиною величезних черг та затримки слідства.

  Керівник відомства вважає, що всі проблеми викликані непрофесійністю авторів поправок та парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя, який їх погоджував. Через це генпрокурор попросив комітет з питань законодавчого забезпечення та правоохоронної діяльності виправити закон, прийнявши пакет змін до кодексу, напрацьованих робочою групою.

  Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла скандальні поправки нардепа "радикала" Андрія Лозового до КПК. Ці поправки суттєво зменшують строки слідства, через що корупціонери та колишні "друзі Януковича" зможуть уникнути кримінальної відповідальності.

  Теги : Верховна Рада Юрій Луценко Андрій Лозовий КПК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів