Луценко про провальне голосування Ради за його відставку: Це вотум довіри

  6 Листопада, 2018 20:31
  За словами генпрокурора, депутати вважають, що реформа прокуратури повинна бути продовжена.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав 38 голосів народних депутатів у Верховній Раді за його відставку "вотумом довіри", а створення парламентської Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування вбивства Катерини Гандзюк – піаром в боротьбі за владу.

  Про це генпрокурор написав в своєму блозі на Українській правді.

  "Я також запропонував парламентаріям дати оцінку моєї діяльності у демократичний спосіб. 38 голосів за мою відставку – це вотум довіри і сигнал того, що депутати так само, як і я, вважають, що реформа прокуратури та правоохоронної системи повинна бути продовжена", – заявив Луценко.

  Щодо тимчасової слідчої комісії Луценко нагадав, що багаторазово був депутатом і розуміє, що ТСК є інструментом парламенту, але він не уявляє, що може робити ТСК при незакінченому слідстві. Адже, підкреслив генпрокурор, у ТСК не буде навіть предмета слідства, оскільки вся інформація буде засекречена.

  "Сьогодні я відверто попередив парламентаріїв – після вчорашніх подій прокурор не надаватиме доступ до будь-яких документів слідства. Адже подібні витоки інформації ставлять під загрозу успішність розслідування", – зазначив він.

  Нагадаємогенеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що сьогодні подасть заяву про відставку на ім'я президента, але парламент не підтримав.

  Теги : Верховна Рада відставка Юрій Луценко Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів