Луценко призначить нового главу департаменту ГПУ з дотримання прав людини в місцях позбавлення волі

  6 Червня, 2016 12:21
  Новим главою департаменту ГПУ щодо дотримання прав людини в місцях позбавлення волі стане відомий правозахисник Свірець.

  Юрій Луценко за пропозицією омбудсмена Лутковської призначить главою департаменту ГПУ щодо дотримання прав людини в місцях позбавлення волі відомого правозахисника Свірця.

  Про це він під час спілкування з пресою після перевірки СІЗО СБУ.

  "Разом з пані омбудсменом ми прийняли рішення з її пропозицією про зміну керівника департаменту ГПУ, який буде стежити за правами людини в місцях позбавлення волі. Свірець - досить відомий правозахисник, який найближчим часом обійме цю посаду. Сьогодні він вже приїхав у Київ, оформляє документи. Думаю, що це різко змінить саму атмосферу, впевнений, що тут наглядом повинна займатися людина поза системою ГПУ, молода людина", - йдеться в заяві.

  При цьому Луценко наголосив: першим завданням нового глави департаменту ГПУ щодо дотримання прав людини в місцях позбавлення волі стане виведення системи медичної допомоги в тюрмах, у СІЗО та таборах з-під департаменту виконання покарань - "Це має бути цивільна служба, яка буде по-іншому ставитися до ув'язнених",- зазначив Луценко.

  Нагадаємо, нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що винесене Юрієм Луценком попередження керівнику департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергію Горбатюку не стосується їхніх зустрічей.

  Теги : ГПУ СБУ СІЗО Юрій Луценко Лутковська омбудсмен
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів