Луценко пояснив, навіщо спеціальний закон про проведення виборів на Донбасі

  6 Жовтня, 2015 13:16
  У звичайному законі, наприклад, не передбачена можливість для забезпечення голосування біженців.
  Фото з відкритих джерел

  Спеціальний закон про проведення виборів на Донбасі розроблять до кінця 2015 року. Про це журналістам в парламенті розповів голова фракції БПП Юрій Луценко, передає кореспондент UA1.

  "Ми маємо забезпечити участь у цих виборах більше мільйона тимчасово переміщених осіб - біженців. В звичайному законі про місцеві вибори така можливість не передбачена", - розповів він.

  Луценко уточнив, що це стосується таких питань: участь у виборах українських партій, присутність українських ЗМІ, формування виборчих комісій через українську ЦВК, можливість голосування біженців за нинішнім місцем проживання. Ці умови є обов'язковими для проведення виборів на Донбасі. Луценко зазначив, що головна умова - виведення російських військ та незаконних військових формувань з Донбасу.

  Зазначимо, що закон про амністію не передбачає звільнення від кримінальної відповідальності для злочинців, тому, за словами Луценка, "ні Моторола, ні Гіві не можуть брати участь у виборах, а Захарченко повинен постати перед судом".

  Зазначимо, що вибори на Донбасі відбудуться після спеціально прийнятого у Верховній Раді закону та за 90 днів після його вступу в дію. Про це домовились лідери "нормандської четвірки" в Парижі 2 жовтня.

  Теги : Донбас закон БПП Юрій Луценко вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів