Луценко підтримав Авакова у питанні розширення прав поліцейських

  26 Вересня, 2016 16:16
  Генпрокурор переконаний, що співробітники поліції повинні мати більше можливостей, аби захистити своє життя.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко підтримав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у питанні розширення прав поліцейських. Луценко впевнений, що у поліцейських має бути більше можливостей для захисту свого життя.

  Про це генпрокурор заявив на брифінгу в Дніпрі, передає кореспондент UA1.

  Луценко підкреслив, що необхідно зробити відповідні висновки з убивства поліцейських під час виконання службових обов'язків, яке сталося в Дніпрі 25 вересня.

  "Сьогодні можна говорити про те, що двоє поліцейських виконали свій обов'язок до кінця. Для багатьох людей, які служать в державних структурах, це повинно стати серйозним уроком про те, як треба служити своїй Батьківщині. Ці дві людини виконали присягу ціною свого життя. Я підтримую міністра внутрішніх справ про те, щоб переглянути закон і дати більше можливості поліцейським захищати своє життя", – заявив генпрокурор.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ за ініціативою міністра Арсена Авакова внесе на розгляд Верховної Ради пакет законодавчих ініціатив з прописаною презумпцією правоти поліцейського.

  Теги : МВС генпрокуратура зброя Арсен Аваков Юрій Луценко національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів