Луценко не вбачає політичної складової в обшуках в Одесі

  26 Травня, 2016 22:22
  Глава ГПУ зазначив, що слідчі дії проводилися за запитами народних депутатів.

  Слідчі дії в Одесі в офісі колишнього генконсула Грузії в Україні Теймураза Нішніанідзе здійснювалися на законних підставах і політичної складової не мали.

  Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, інформує прес-служба ГПУ.

  Як зазначається, обшуки проводилися у рамках кримінального провадження щодо незаконних операцій з відшкодування ПДВ посадовцями Генерального консульства Грузії в Україні у 2012-2013 роках.

  За словами Луценка, слідчі заходи проводилися за запитами народних депутатів стосовно перевірки діяльності низки доброчинних фондів, зокрема й фонду "На благо Одеси".

  "Вищезазначений фонд потрапив під увагу правоохоронців через те, що екс-генконсул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе отримав відшкодування ПДВ на суму близько 20 мільйонів гривень", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що внаслідок обшуків було вилучено достатньо інформації, яка буде використана у рамках розслідування справи, а також під час розгляду інших проваджень про неправомірні дії посадовців у нинішній час.

  Глава ГПУ також повідомив, що найближчим часом будуть проведені перевірки з приводу діяльності низки доброчинних фондів на території України.

  Нагадаємо, глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі зажадав, щоб генпрокурор Юрій Луценко відкликав слідчих, які проводили обшук у робочому кабінеті та в будинку його позаштатного радника, екс-генерального консула Грузії Теймураза Нішніанідзе.

  Теги : ГПУ Одеса Юрій Луценко обшуки генпрокурор нішніанідзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів