Луценко: Україна має 2 тижні для формування нового уряду

  2 Березня, 2016 15:24
  За словами глави фракції БПП, закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими.
  Фото з відкритих джерел

  Глава фракції БПП Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook заявив, що "Україна має 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного уряду, голосування за поправку в законі про електронне декларування". 

  "Протягом наступних 2-3 місяців уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найкрупніших державних монополій, покінчити зі смотрящими на митниці та (здійснити – Ред.) інші видимі антикорупційні кроки. Інакше –  фіаско", – йдеться в заяві.

  Крім того, він наголосив, що "закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими", та назвав головні аспекти, на яких акцентує європейське керівництво:

  • Європа "в шоці" від мільйона сирійських біженців, а тому говорити про безвізовий режим для воюючої країни в таких умовах – непопулярно;
  • нідерландські політики вимагають зупинити всі безвізові процедури до завершення референдуму щодо України в їхній країні;
  • європейський бізнес втомився від санкцій щодо Росії і в умовах економічного спаду підтримує запущене Путіним гасло: "Санкції б'ють не по Путіну, а по простих людях";
  • корупція та олігархія в Україні не подолані;
  • неможливо домовлятися про стратегію з країною, де уряд втратив підтримку парламентської більшості;
  • в законі про електронне декларування треба скасувати звуження осіб, що підпадають під контроль, а також – доформувати НАЗК.

  НагадаємоЄврокомісія вирішила розглядати окремо питання про надання безвізового режиму Грузії та Україні, хоча раніше йшлося про можливість одночасного проходження процедур.

  Теги : Путін Росія біженці БПП Юрій Луценко Європа Єврокомісія Україна НАЗК санкції проти росії Сирія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів