Луценко натякнув на причетність Пашинського до зброї з Майдану

  24 Липня, 2016 09:36
  Генпрокурор заявив, що людина, яка була разом з лідерами опозиції на Майдані, вивезла з Києва "Чорну сотню" та знищила її зброю.

  "Чорну сотню", яка розстрілювала учасників Євромайдану, вивезла з Києва людина, яка сама була його учасником та знищила зброю, з якої вбивали людей.

  Про це в ефірі "112 Україна" заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

  "З допомогою контррозвідки Міноборони ми знайшли зброю "Чорної сотні", в т.ч. снайперську гвинтівку, яку бачила вся країна на страшних кадрах стрілянини з-під Жовтневого палацу. Ми знайшли її разом з великою кількістю автоматів – вони були розрізані і втоплені одною групою, керівник якої вже проходить по слідству", – зазначив Луценко.

  Слова генпрокурора про снайперську гвинтівку, "яку бачила вся країна", дають можливість припустити, що Луценко говорить про народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, адже саме він фігурує на відео з снайперською гвинтівкою невідомого походження на Майдані – нічого не пояснюючи майданівцям, які затримали автомобіль зі зброєю, він і його помічники просто вивозять зброю і водія авто з Києва.

  На користь цієї версії говорять й інші слова генпрокурора, які вказують на близькість підозрюваного до лідерів тогочасної опозиції: "На жаль, це особа, яка, за нашою версією, по вказівці Захарченка, вивезла "Чорну сотню" з Києва, знищила їхню зброю і втопила її. Хоча сам  він був разом з нами на Майдані".

  Теги : сергій пашинський Юрій Луценко Євромайдан Віталій Захарченко євромайданівці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів