Луценко має намір вилучати закордонні паспорти у нардепів

  12 Липня, 2016 10:21
  Генпрокурор заявив про необхідність вилучення закордонних паспортів у нардепів до зняття недоторканності.

  Юрій Луценко під час зустрічі з фракцією БПП заявив про намір вилучати закордонні паспорти у народних депутатів одразу після внесення подання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  Про це повідомляє прес-секретар Луценка Лариса Сарган, за словами якої, Луценко просить депутатів змінити Регламент ВР в частині порядку притягнення народних депутатів до відповідальності, "аби в подальшому не виникало плутанини з прокурорськими поданнями".

  "Генпрокурор вважає, що необхідно прописати в законі формулювання, яке б дозволяло вилучати документи для виїзду за кордон або призупиняти дію таких документів у депутата відразу після внесення подання, а не після позбавлення недоторканості. За його словами, треба продумати формулювання, бо його відсутність передбачає можливість втечі, в якій потім звинувачують парламент і прокуратуру", – йдеться в повідомленні.

  При цьому Сарган підкреслила: за словами Луценка, наразі Регламент вимагає голосування окремо за притягнення до відповідальності, окремо – за затримання депутата, і окремо – за арешт – "Відповідно, це повинні бути різні подання Генпрокуратури. Але арешту немає в чинному КПК, а тому логічно було б прописати в Регламенті не "арешт", а "запобіжний захід, визначений судом".

  НагадаємоЄвросоюз вимагає у Луценка незалежності від влади.

  Теги : ГПУ БПП Юрій Луценко Лариса Сарган
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів