Луценко ліквідував Департамент спецрозслідувань Горбатюка

  11 Липня, 2018 18:31
  Замість нього створено Управління спеціальних розслідувань як самостійний структурний підрозділ.

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко ліквідував Департамент спеціальних розслідувань, який очолював Сергій Горбатюк.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

  Натомість в ГПУ утворено Управління спеціальних розслідувань як самостійний структурний підрозділ з тією ж штатною чисельністю, що і однойменне управління у складі колишнього Департаменту спеціальних розслідувань.

  А відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань включено як окремий підрозділ до Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань.

  Також наказом генпрокурора ліквідовано Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки; Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями; та Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями.

  На базі двох ліквідованих підрозділів створено два нові управління в складі Головного слідчого управління ГПУ: Управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки та Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями.

  Нагадаємо, про наміри Юрія Луценка ліквідувати Департамент спецрозслідувань ГПУ повідомив нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм. У Генпрокуратурі тоді назвали це не ліквідацією, а "трансформацією".

  Теги : ГПУ Юрій Луценко сергій горбатюк Департамент спецрозслідувань
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів