Луценко кілька місяців ігнорує догану своєму заму Столярчуку – натомість виписує премії

  15 Серпня, 2018 12:05
  Догану Столярчук заробив від комісії прокурорів за те, що вивів зі справи Пшонки підозрювану в земельному рейдерстві.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко вже 9-й місяць не підписує наказ про застосування до свого заступника Юрія Столярчука стягнення у вигляді догани, яку той отримав від Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

  Про це повідомляє bihus.info.

  Догану Столярчук отримав за втручання у службову діяльність прокурора Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ. Не будучи процесуальним керівником у провадженні й не входячи у групу прокурорів, він незаконно вивів зі справи екс-генпрокурора Віктора Пшонки і його сина Артема підозрювану в земельному рейдерстві Оксану Валешинську.

  Зазначається, що напередодні закриття Столярчуком провадження сама підозрювана, перебуваючи в розшуку, кілька разів відвідувала його в ГПУ, про що свідчать відеозапис і офіційне підтвердження прокуратури.  Однак, незважаючи на рішення дисциплінарної комісії, генпрокурор вважає дії свого заступника цілком законними.

  "Коли приймати рішення і кому виплачувати пенсії залиште це мені, призначеному президентом і Верховною Радою на посаду генпрокурора. І я в даному випадку буду приймати рішення самостійно", – заявив Луценко.

  Понад те, глава ГПУ продовжує преміювати свого заступника щомісяця, хоч прокурор, який отримав догану, має бути позбавлений заохочень щонайменше на місяць. Столярчук же навпаки – наступного місяця після рішення комісії отримав 45 тис. гривень премії. І далі продовжує заохочуватися скромніше.

  Нагадаємо, керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк вважає, що закон для генпрокурора Юрія Луценка взагалі неважливий порівняно з його забаганками.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко догана Юрій Столярчук премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів