Луценко і Аваков не прийшли на засідання ТСК з розслідування справи вбивства Гандзюк

  23 Травня, 2019 19:02
  ТСК рекомендуватиме ГПУ і стороні захисту звернутися до ДБР для оцінки дій правоохоронців у справі Гандзюк.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не прийшли на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування відомостей щодо нападу на активістку Катерину Гандзюк.

  Про це на початку засідання заявив голова ТСК Борислав Береза, передає РБК-Україна.

  За його словами, сьогодні було "вже останнє або передостаннє" таке засідання. Береза зазначив, що на засідання були запрошені Луценко і Аваков, проте вони не з'явилися.

  Як зазначається, голова Національної поліції України Сергій Князєв прийшов на засідання, але згодом пішов, залишивши на ТСК свого заступника Віталія Невгада. Також на засіданні був присутній батько Катерини Віктор Гандзюк.

  "Порошенко і Луценко в особистих розмовах обіцяли мені, що замовники будуть знайдені і покарані. Порошенко і Луценко особисто обіцяли мені, що Мангер буде за ґратами. Зараз Мангер не за ґратами, зараз іншим замовникам навіть не оголошено підозру", – сказав він.

  Береза після підсумкового засідання заявив, що ТСК рекомендуватиме ГПУ і стороні захисту звернутися в Держбюро розслідувань для оцінки дій правоохоронців у справі Гандзюк.

  "Ми будемо рекомендувати стороні захисту і ГПУ звернутися після закінчення розслідування в ДБР, щоб ДБР дало оцінку всіх дій або бездіяльності всіх правоохоронних органів, які брали участь в цьому розслідуванні", – сказав Береза.

  Нагадаємо, раніше адвокат Масі Найєм заявив, що генпрокурор Юрій Луценко саботує справу загиблої активістки Катерини Гандзюк.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков Юрій Луценко борислав береза ТСК сергій князєв ДБР Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів