Лозовий: Петренко перешкоджає поновленню на посаді голови Рівненської облради

  31 Травня, 2016 15:47
  Нардеп від РПЛ заявив, що очільник Мін'юсту блокує поновлення на посаді законного голови Рівненської облради.

  Нардеп від РПЛ Андрій Лозовий заявив на своїй сторінці у Facebook, що міністр юстиції Павло Петренко перешкоджає поновленню на посаді голови Рівненської облради Володимира Ковальчука.

  "Ковальчук отримав на руки остаточне рішення суду щодо негайного поновлення на посаді. Через саботаж місцевих чиновників законний голова (Рівненської облради – ред.) неодноразово звертався до державних реєстраторів та нотаріусів, але кожне таке звернення блокувалося посадовими особами Міністерства юстиції, зокрема директором Департаменту нотаріату і банкрутства Тетяною Барановою, яка особисто обдзвонювала нотаріусів, посилаючись на вказівку міністра Петренка",  йдеться в заяві.

  Лозовий наголошує: попри те, що "все ж знайшовся чесний нотаріус, який, незважаючи на тиск, на виконання рішення суду вніс зміни в державний реєстр юридичних та фізичних осіб щодо зміни керівника Рівненської обласної ради, чим фактично підтвердив легітимність Ковальчука на цій посаді", вже наступного дня депутат облради від БПП Корнійчук, "у вихідний день, перебуваючи у відпустці, зловживаючи посадовим становищем особисто вніс зміни в державний реєстр і знову "самопризначив" себе на посаду".

  "Ця афера вдалась виключно завдяки особистому втручанню директора Департаменту нотаріату Баранової і її шефа Петренка, який ставиться до Мін'юсту, як до своєї приватної контори", - підкреслює нардеп.

  Також він зазначає, що в рамках примусового виконавчого провадження державний виконавець вже оштрафував Рівненську облраду за невиконання вищевказаного рішення суду - "За такі дії держвиконавець був викликаний "на килим" до міністра Петренка, де з ним провели "виховну роботу" щодо недоцільності сумлінного виконання службових обов'язків".

  Як відомо, раніше міністр Петренко у Рівному був у стані алкогольного сп'яніння.

  Теги : Павло Петренко Радикальна партія міністерство юстиції Андрій Лозовий
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів