Ложкін відзвітував про свої заслуги на посаді

  29 Серпня, 2016 18:15
  Новопризначений голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін йде з держслужби, однак залишається в команді президента.

  У понеділок, 29 серпня, екс-глава Адміністрації президента Борис Ложкін перерахував реформи, які вдалось здійснити за час перебування його на посаді.

  Про це він  розповів на брифінгу після засідання Нацради реформ, передає кореспондент UA1.    

  "Я працював головою Адміністрації президента 812 днів і ночей.  За цей час ми зробили більше, ніж може здатися на перший погляд. І це заслуга всієї української влади: президента, прем’єрів, Кабінету міністрів, Верховної Ради, які зуміли консолідуватися та навчилися діяти спільно", – сказав Ложкін.

  За його словами, за короткий термін в Україні було побудовано сучасну армію, підписано угоду про асоціацію з ЄС, було сформоване і почало роботу Антикорупційне бюро. Згадав Ложкін і про те, що наша країна позбулась газової залежності.

  "У важких умовах зовнішньої агресії нам вдалось не допустити розпаду України", – додав екс-глава Адміністрації президента.

  Наприкінці брифінгу Борис Ложкін додав, що залишається в команді президента.

  Своєю чергою, новопризначений глава АП Ігор Райнін подякував Порошенку за довіру та заявив, що вже готовий до виконання завдань глави держави.

  "Особисто я готовий до поставлених президентом України завдань. У нас на Харківщині кажуть: спочатку справи, потім слова", – зазначив Райнін.

  Він додав, що йде в установу, яка добре функціонує та перебуває в робочому режимі.

  Як зазначалось раніше, Петро Порошенко під час засідання Нацради реформ підтвердив призначення очільника Харківської ОДА Ігоря Райніна на пост глави АП.

  Теги : Порошенко Адміністрація Президента Борис Ложкін ігор райнін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів