Льовочкін у французькій пресі закликав до виконання Україною Мінських домоволеностей

  16 Травня, 2016 16:34
  Про обов'язки Росії та бойовиків він жодним чином не згадав.

  Народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Львочкін став автором блогу у французькій версії газети Huffington Post.

  Блог Льовочкіна носить назву "За підтримки Франції та Німеччини, Україна повинна виконати Мінські домовленості-2 в ім’я миру". 

  Нардеп вважає, що "найближчі тижні дарують справжнє вікно можливостей, щоб покласти край конфлікту", але не пояснює джерело його оптимізму.

  На додачу, Льовочкін запевняє, що закінчити війну вже за півтора місяці - справа проста, й не вистачає лише політичної волі зі сторони української влади.

  Не забув він й про голосування в нижній палаті парламенту Франції, організоване депутатом Тьєрі Маріані. Тоді 55 проросійські налаштованих депутатів з 577 закликали уряд Франції зняти економічні санкції проти Росії.

  Льовочкін написав й про необхідність проведення виборів на окупованій частині Донбасу, але не згадав про українські вимоги: виведення російських військ, взяття під контроль кордону, участь українських партій у виборах та можливість українських ЗМІ висвітлювати ці події.

  Теги : мінські домовленості Франція сергій льовочкін вибори в донбасі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів