Ляшко назвав однаковою шкоду від Порошенка і Тимошенко

  21 Лютого, 2017 16:41
  "Радикал" вважає, що президент і лідер "Батьківщини" приносять країні шкоду.
  Глава фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що президент України Петро Порошенко та глава "Батьківщини" Юлія Тимошенко коштують один одного, оскільки торгують українською землею у власних інтересах.
  Про це парламентарій написав на своїй сторінці в Facebook.
  "Порошенко і Тимошенко однакові. Для них земля – товар, яким вони торгують у власних інтересах, в залежності від місця сидіння", – написав нардеп.
  За словами Ляшка, Тимошенко під час своєї роботи прем'єр-міністром підписала меморандум з МВФ, в якому був пункт про продаж землі. При цьому "жінка з косою", на поточний момент, розповідає про неприпустимість продажу землі.
  Також "радикал" нагадав, що в 2008 році саме лідер "Батьківщини" уклала з Володимиром Путіним газову угоду з ціною по 560 доларів за тис. кубів. Але зараз вона доводить, що газ не може коштувати навіть 100 доларів за тис. кубів.
  Ляшко зазначив, що політсила Тимошенко заблокувала в парламенті рішення про засудження російської агресії проти Грузії, закликала не захищати Крим від Путіна.
  "Я закликаю цю московську зозулю нарешті припинити брехати людям!", – додав нардеп.

  Ляшко назвал одинаковым вред от Порошенко и Тимошенко

  "Радикал" считает, что президент и лидер "Батькивщины" приносят стране вред.

  Глава фракции Радикальной партии Олег Ляшко заявил, что президент Украины Петр Порошенко и глава "Батькивщины" Юлия Тимошенко стоят друг друга, поскольку торгуют украинской землей в собственных интересах.

  Об этом парламентарий написал на своей странице в Facebook.

  "Порошенко и Тимошенко одинаковые. Для них земля – товар, которым они торгуют в собственных интересах, в зависимости от места сидения", – написал нардеп.

  По словам Ляшко, Тимошенко во время своей работы премьер-министром подписала меморандум с МВФ, в котором был пункт о продаже земли При этом "женщина с косой", на текущий момент, рассказывает о недопустимости продажи земли.

  Также "радикал" напомнил, что в 2008 году именно лидер "Батькивщины" заключила с Владимиром Путиным газовое соглашение с ценой по 560 долларов за тыс. кубов. Но сейчас она доказывает, что газ не может стоить даже 100 долларов за тыс. кубов.

  Ляшко отметил, что политсила Тимошенко заблокировала в парламенте решение об осуждении российской агрессии против Грузии, призывала не защищать Крым от Путина.

  "Я призываю эту московскую кукушку наконец прекратить врать людям!", – добавил нардеп.

  Теги : Ляшко юлія тимошенко Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів