Ляшко натякнув, що США намагаються його дискредитувати

  4 Травня, 2018 22:55
  Головний "радикал" країни впевнений, що кримінальні розслідування проти нього - ініційовані з-за кордону.

  Глава Радикальної партії Олег Ляшко в Facebook натякнув, що США стоять за звинуваченнями НАБУ в підробці документів про продаж автомобіля Mercedes-Benz S 500L Matic за 2,2 млн гривень.

  "Я своє авто продав у 2015 році, з того часу його в мене немає і я ним не користуюся, одразу після продажу авто перереєстровано на нового власника і на ньому змінені номери, а гроші від продажу авто я задекларував. У березні 2017 року НАБУ порушило справу за начебто незаконне придбання мною будинку. Уже травень 2018 - де справа, якщо справді був злочин?! Коли вони обісралися з будинком, тепер вигадують справу про машину. Завтра, коли знову розвалиться і ця брехня, вони порушать справу проти моїх собак за те, що я їх добре доглядаю", - написав нардеп.

  За словами Ляшка, НАБУ активно працює проти нього, оскільки виконує замовлення своїх донорів, охочих дискредитувати його напередодні президентських виборів. Нардеп упевнений, що він став жертвою свого небажання, щоб країною керували ставленики Заходу.

  Нагадаємо, в ході розслідування НАБУ у справі про незаконне збагачення Ляшко встановило, що нардеп завдяки продажу свого автомобіля, якій, як виявилося, і зовсім не було, відмив 2,2 млн гривень.

  Теги : США Ляшко Радикальна партія НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів