Лещенко: закон Пашинського допоможе Януковичу

  16 Червня, 2016 20:37
  Нардеп Лещенко впевнений, що закон Пашинського про спецконфіскацію допоможе Януковичу повернути собі заарештовані гроші.

  Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що законопроект про спецконфіскацію ініційовано для можливості незаконного збагачення самого автора документа – Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка. Лещенко наголошує, що саме ці особи є фігурантами кримінальної справи щодо розкрадання нафтопродуктів олігарха Курченка. Таку думку він висловив в інтерв’ю телеканалу "112 Україна".   

  "Мене дивує, що це робить комітет, який очолює людина, причетна до схем з нафтопродуктами Сергія Курченка. Які були реалізовані через мережу його партнера і близької людини, пана Тищенка. Бізнесмен, який зараз у всіх на слуху, як людина, яка причетна до схем з активами колишніх посадовців", – підкреслив нардеп.

  На його думку, те, що цим питанням займається Пашинський, – перший сигнал, що "тут щось нечисто". Профільний комітет Верховної Ради з цього питання має бути іншим, оскільки це не тематика Комітету з нацбезпеки та оборони.

  "Я хочу розвіяти великий міф. Ці гроші не повернуться завтра. Їх повернення займає десятиліття. Треба не допускати корупціонерів до влади, щоб потім їх гроші не повертати", – наголосив Сергій Лещенко.

  Закон в тій редакції, в якій його готував Пашинський, – прямий шлях для України в Європейський суд з прав людини, аби Янукович міг компенсувати собі гроші. Закон про "спецконфіскацію" порушує безліч міжнародних юридичних норм і принципів.

  Лещенко закликав авторів проекту та представників партії "Народний фронт" не спекулювати на темі допомоги армії. "Що вдалося купити на гроші за нафтопродукти Курченка? Де ці гроші? Після вдалої оборудки з нафтопродуктами, Пашинський вирішив сісти на цю тему і розповідати людям казки, про те, що завтра ці гроші потраплять в їхні кишені", – говорить нардеп.

  Нагадаємо, на недавньому брифінгу голова антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зазначив, що слідство проти Сергія Пашинського ведеться, збираються докази по справі розкрадання нафтопродуктів. 

  Теги : Янукович законопроект сергій лещенко сергій пашинський Курченко сергій тищенко спецконфіскація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів