Лещенко: "Укроборонпром" генерує багатомільйонні "чайові" для керівництва країни

  4 Липня, 2018 18:29
  Лещенко вважає, що заступниця глави "Укроборонпрому" є людиною Порошенка, яка організовує усі корупційні схеми у військовому концерні.

  Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що державний бюджет обкрадається на сотні мільйонів доларів через концерн "Укроборонпром". Для прикладу в своєму блозі Лещенко навів продаж двох видів товарів озброєння державним заводом "Імпульс" з м. Шостка, який входить в структуру "Укроборонпрому".

  "Вся галузь військово-промислового співробітництва є глибоко законспірованою, формально – через намагання зберегти "військову таємницю", а реально – через багатомільйонні "чайові", які генерує ця сфера для керівництва країни", – написав Лещенко.

  За його словами, у квітні 2017 року продав партію в кількості 109 упаковок капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів за 95 тис. євро. Покупцем виступив кіпрський офшор PH Strategic Business Limited, а одержувачем продукції – сербська компанія Sloboda. Проте сербська компанія придбала військову продукцію не за 95 тис. євро, а за 700 тис. євро.

  "Тобто різниця склала 600 тисяч євро на одній лише партії, які залишилися на рахунках фірми з Кіпру. Корупційний навар склав не 20 відсотків, і навіть не в два рази – а в сім разів", – зазначив нардеп.

  Водночас Лещенко назвав колишнього главу "Укроборонпрому" Романа Романова людиною президента Петра Порошенка, оскільки раніше екс-керівник військового концерну працював у компанії "Богдан". Крім того, нардеп звернув увагу на заступницю глави "Укроборонпрому" Світлану Хромець, яка, на його думку, є мозком усіх схем в концерні. До речі Хромець також раніше працювала у "Богдані".

  Нагадаємо, Лещенко заявив, що Адміністрація президента досі не подала позову проти британської телерадіокомпанії BBC за нібито наклеп щодо інформації про купівлю зустрічі президента Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом за 400-600 тис. доларів, що може свідчити про її достовірність.

  Теги : корупція Укроборонпром сергій лещенко Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів