Лещенко: "У ГПУ "під Кононенка" створено новий підрозділ"

  6 Лютого, 2016 19:23
  Нардеп від БПП заявляє, що новостворений підрозділ ГПУ для боротьби з корупцією може допомагати Кононенку у досягненні його політичних цілей.
  Фото з відкритих джерел

  5 лютого 2016 року Генпрокурор Віктор Шокін підписав наказ про створення "Департаменту розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності.

  Про це повідомляє народний депутат від БПП Сергій Лещенко, зазначаючи, що "задля цього у структурі ГПУ було ліквідовано "Управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, що займають особливо відповідальне становище", а також відділ, що здійснює процесуальне керівництво у таких провадженнях".

  При цьому, за його словами, новий департамент буде нараховувати 51 особу, тоді як чисельність ліквідованих підрозділів становила 25 осіб.

  За словами Лещенка, задекларована мета підрозділу - боротися з корупцією, "однак це виглядає дивно - з огляду на створення незалежного Національного антикорупційного бюро, а також існування Управління розслідування особливо важливих справ ГПУ", у зв’язку з чим, нардеп, посилаючись на джерела у партії, заявив, що таким чином "у Генпрокуратурі створено новий підрозділ, який може допомагати Кононенку у досягненні політичних цілей".

  НагадаємоІгор Кононенко зняв з себе повноваження першого заступника голови фракції БПП на період розслідування звинувачень проти нього з боку міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса.

  Теги : ГПУ шокін сергій лещенко БПП Ігор Кононенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів