Лещенко: у Генпрокуратурі контрреволюція

  14 Липня, 2015 13:23
  На прокурорів із підпорядкування Давида Сакварелідзе та Віталія Каська заведені справи.

  Сьогодні до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені провадження проти слідчих та прокурорів, які перебувають у підпорядкуванні заступників генпрокурора Давида Сакварелідзе та Віталія Каська.

  Про це повідомив народний депутат Сергій Лещенко у своєму Facebook. Він нагадав, що це ті слідчі, які виявили під час обшуків поклади доларів і діамантів у кабінетах та будинках людей Гузиря – першого заступника головного слідчого управління і заступника прокурора Київської області.

  Лещенко зазначив, що справа проти людей Сакварелідзе і Каська внесена за ст. 366 ККУ - внесення недостовірних фактів у матеріали кримінального провадження. В ньому фігурують слідчі, прокурори, співробітники СБУ та судді Апеляційного суду Києва.

  Команда Сакварелідзе-Каська вважає це спробою розвалити справу проти людей Гузиря. У Лещенка є інформація, що керівництво ГПУ особисто поїхало до суду отримувати санкцію на обшук у слідчих і прокурорів, які перебувають у підпорядкуванні Сакварелідзе і Каська.

  "За моєю інформацією, президент Порошенко поінформований про події. Враховуючи, що обидві сторони конфлікту в Генпрокуратурі апелюють до Банкової, від реакції Порошенка тепер залежить, хто переможе - ретрогради або реформатори, корупціонери або борці з корупцією" – написав нардеп.

  Нагадаємо, в результаті спецоперації під керуванням голови СБУ та заступника генпрокурора Сакварелідзе у Києві затримали високопоставлених прокурорів. Під час обшуків у них були виявлені сотні тисяч доларів, незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси, діаманти тощо.

  Після того заступник генпрокурора Володимир Гузир призначив службове розслідування "незаконних дій на режимному об'єкті".

  Теги : генпрокуратура володимир гузир сергій лещенко сакварелідзе Віталій Касько
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів